MAREK PŁOUCHA

Coach | Trener | Konsultant biznesowy

 

 


Prowadzę procesy coachingowe, szkolenia i projekty rozwojowe dla menedżerów, zespołów zarządzających i liderów projektów. Specjalizuję się w rozwoju umiejętności psychospołecznych oraz kompetencji menedżerskich.

Od ponad 20 lat tworzę i prowadzę szkolenia, zarówno wewnątrz dużych korporacji jak i dla klientów indywidualnych. Przez wiele lat byłem związany z branżą farmaceutyczną. Posiadam bogate doświadczenie  menedżerskie  (zarządzałem  zespołami i wielomilionowym budżetem sprzedażowym). Projektowałem i wdrażałem projekty w obszarze HR.

Jestem licencjonowanym coachem ICC od 2005 roku, Master i Team Coachem EMCC od 2013. Posiadam akredytację Izby Coachingu, w której pełnię funkcję męża zaufania w Sądzie Koleżeńskim. Specjalizuję się w biznesowym coachingu indywidualnym i grupowym. Najbliżej mi do holistycznego pojmowania coachingu i człowieka. Wielką wagę przywiązuję do równowagi tego co fizyczne, z tym co psychiczne i duchowe.

Jestem Absolwentem MBA (Master of Business Administration), absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ukończyłem 2 letnie Studium Psychologii Zorientowanej na Proces. Posiadam akredytację do pracy z narzędziami Discovery Insights i Power Intelligence.

Prywatnie mam dwoje dzieci. Pasjonuję się żeglarstwem morskim i narciarstwem pozatrasowym. Uwielbiam gotować, szczególnie dania inspirowane dawną kuchnią polską i kuchnią basenu M. Śródziemnego. Regularnie uczę żeglarstwa morskiego. Przepłynąłem Ocean Atlantycki i opłynąłem Przylądek Horn.

Więcej na stronie: http://pronavigare.com 

 

Skontaktuj się ze mną: +48607696037

 

Poznaj pozostałych Navigatorów:

Małgorzata Bora

Agnieszka Sowińska – Wróbel