W dniach 20-21.10.2018 w Łodzi (HALA EXPO, ul. Politechniki 4), odbędą się ogólnopolskie targi dla kobiet ALIBI, na których NAVI GROUP  zaprezentuje swoją najnowszą ofertę, znajdziecie nas w strefie ROZWÓJ OSOBISTY

Na targach są też inne strefy:

MODA I URODA (odzież, akcesoria, naturalne kosmetyki, bielizna, autorska biżuteria, oferta salonów kosmetycznych i spa)

LIFESTYLE/HOBBY/PASJE (akcesoria sportowe, oferty klubów sportowych, szkół jogi i pilatesu, artykuły wyposażenia wnętrz, oferta klubów sportowych, oferta dietetyków, produkty i usługi będące w kręgu zainteresowań kobiet)

ROZWÓJ OSOBISTY (książki, szkolenia, coaching – TU znajdziecie NAVI GROUP !)

STREFA MAMA (odzież ciążowa, wózki, foteliki samochodowe, gadżety ułatwiające mamom życie)

Oprócz stoisk wystawców, wydarzeniu będą towarzyszyły wystąpienia ze sceny. Gościem specjalnym będzie znana prezenterka i dziennikarka Beata Sadowska, która poprowadzi prelekcję na temat zdrowego/aktywnego stylu życia. Będą również wystąpienia ze sceny innych gości, dotyczące m.in. rozwoju osobistego czy niezależności finansowej kobiet (Dominika Nawrocka). Całość poprowadzi znany konferansjer, aktor, model, prezenter, obecnie mieszkający na stałe w Londynie – Kamil Lemieszewski.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Łodzi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:

www.targialibi.pl

www.facebook.com/targialibi

https://www.facebook.com/events/367462683741995/

ZAPRASZAMY 🙂


 

 

Jako Partnerzy wydarzenia pragniemy zaprosić Państwa do udziału w IX Międzynarodowej Naukowej  Konferencji Coachinguktóra odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2018  roku pod hasłem:

COACHING JAKO NARZĘDZIE SYSTEMOWEJ ZMIANY

Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, organizator IX Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, dokłada wszelkich starań, aby konferencja miała najwyższy poziom merytoryczny, łączyła polskich oraz zagranicznych naukowców i praktyków, pokazywała aktualny dorobek coachingu zarówno w Polsce, jak i w środowisku międzynarodowym. Celem wydarzenia jest również wymiana wiedzy, ukazanie ciekawych i wartościowych praktyk oraz integracja środowiska coachów w Polsce.

Konferencję  współtworzyć będą wybitni międzynarodowi eksperci – w roli keynotespeaker’ów wystąpią między innymi Prof. Jonathan Passmore oraz Prof. Peter Hawkins z Henley Business School.

Dla osób, które przy zapisie powołają się na NaviGroup oferujemy promocyjną cenę 800 zł (jest to aż 600 zł zniżki od ceny podstawowej). Informacje o przysługujących zniżkach znajdują się na stronie konferencji w Formularzu Zgłoszeniowym dla Uczestnika:

https://form.jotform.com/73522300963956

Więcej informacji o konferencji na stronie: http://www.kozminski.edu.pl/ixkonferencjacoachingu/