AGNIESZKA SOWIŃSKA – WRÓBEL

Trener biznesu | Coach ICF | Konsultant rozwiązań HR

 


Pomagam tworzyć turkusowe środowisko pracy, czyli takie w którym ludzie są zmotywowani, mają poczucie sensu i wpływu, biorą odpowiedzialność za realizowane zadania, a przez to osiągają ponadprzeciętne wyniki.

Robię to na wiele sposobów:

  • poprzez indywidualne i grupowe sesje coachingowe (jako akredytowany coach ICF)
  • poprzez prowadzenie szkoleń z zakresu przywództwa opartego o coaching i mentoring, budowania zaangażowania i współodpowiedzialności u współpracowników, komunikacji wg modelu NVC, budowania zespołów mocnych przez swoją różnorodność (jako trener biznesu z rekomendacją PTP)
  • poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem za pomocą słowa pisanego (jako autorka książki „Siła lidera. Doświadczenia z polskiego rynku”, PWN, Warszawa 2016)
  • poprzez wdrażanie w organizacjach projektów HR-owych takich jak wzmacnianie stylu Organizacji Uczącej się, Programy Talentów, budowanie Modeli Kompetencyjnych (jako konsultant HR)
  • poprzez uczenie za pomocą nowoczesnych technologii (jako autorka kursów online)
  • poprzez dzielenie się tym, co inspirujące, skłaniające do refleksji, mobilizujące do działania, dodające odwagi (jako blogerka – poczytaj tutaj)

Pozazawodowo jestem uważną mamą i żoną, cierpliwą przyjaciółką, irytującą perfekcjonistką oraz absolutnie niepoprawną optymistką.

Czytam bez umiaru. Na książki jestem w stanie wydać ostatni grosz. Często dzielę się tym, co warto przeczytać.

Niedawno odkryłam Tatry. Zaczęłam dość niekonwencjonalnie, bo po wejściu na swój pierwszy dwutysięcznik, zasnęłam na szczycie. Od tamtej pory ćwiczę kondycję i teraz mogłabym każdy weekend spędzać w górach. Już nie zasypiam.

Niestety śpiewam. Dużo. I do tego głośno. Na szczęście na szkoleniach nie.

Uwielbiam gorącą kawę. I zimne prosecco. Aha, i jeszcze jedno – nie wychodzę z domu bez kolczyków w uszach. Taka słabość.

Więcej na stronie: www.agnieszkawrobel.pl

Skontaktuj się ze mną: +48604781788
Poznaj pozostałych Navigatorów:
Małgorzata Bora

Marek Płoucha